Sizi Prosedürle Yormayan Rent a Car Şirketi

Sizi Prosedürle Yormayan Rent a Car Şirketi

Antalya’da Araç Kiralamak Artık Çok Kolay!

Antalya Havaalanı kiralık araba hizmetinde bulunan firmamız, siz değerli  müşterilerimize son model arabalarımızla hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Çocuklu ailelerden gençlere, iş seyahatlerinden kişisel gezilere her alanda yanınızda olan firmamız, ihtiyaçlarınızı tam anlamda karşılayacak modern araçlarımızla yanınızda.

Çok Amaçlı Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz!

25 yaşını geçmiş ve ehliyeti olan her vatandaşın kiralayabileceği araçlarımız, 24 saatlik hizmet çerçevesinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bebekli ailelere bebek koltuğu, navigasyon gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Bunun yanı sıra sizlerin memnuniyeti için araç kiralama sözleşmesi oluşturulmuştur. Bu sözleşme sayesinde doğabilecek birçok anlaşmazlığın önüne geçilebilmekte, sözleşme maddelerinde değişiklik yapılmadığı müddetçe tarafların hakları koruma altına alınabilmektedir.

Dilerseniz sizlerle karşılıklı olarak imzaladığımız sözleşme üzerinde anlaşmalı olarak değişiklik yapabiliriz. Bu sayede müşteri memnuniyetinde zirveden aşağısını kabul etmeyen firmamız amacına ulaşırken, siz de araçlarınızın kişisel ayarlarını yapmış olursunuz.

Antalya kiralık araç şirketi olarak bizler, sizin daha sağlıklı ve daha keyifli bir yolculuk yaşamanız için çalışmaktayız. Bunu sağlayabilmek için yılların tecrübesi ile elimizden geleni yapmakla birlikte, özel günler ve iş gezileri konusundaki tecrübelerimizi konuşturduğumuz kişisel gezi rehberimiz de mevcuttur. Yıllardır iş adamlarından evlilik teklif etmeyi planlayan aşıklara, mükemmel balayı tatillerinden çocuklu aile gezilerine her alanda araç kiralama hizmetleri ile yanınızda olan firmamız, sizler için en uygun ayarlamaları yapacaktır.

Antalya araba kiralama firması olarak aracı kiralama amacınıza göre birlikte seçiyor, sigorta ve hasar kaydı sorgulamalarını birlikte yapıyoruz. Sizi gereksiz belge ve evrak işlerinden kurtarıyor, bir imzanızla araç kiralama sigortanızı yapıyoruz. Bu sayede olası bir kaza durumunda sizlerden herhangi bir ücret ödenmesi beklenmezken; trafik sigortası kapsamındaki araçlarımızın kaza hasar masrafları sigorta şirketi tarafından ödeniyor.

Antalya’ya Yeni Geldiniz, Şimdi Ne Yapacaksınız?

Antalya Havaalanı’na gelir gelmez otelinize geçip dinlenmek ya da gezmeye başlayıp sokakların tozunu attırmak isteyebilirsiniz. İlk isteğiniz her ne olursa olsun Antalya Havaalanı otomobil kiralama hizmetimizle yanınızdayız. Dilerseniz yalnızca telefonla arayarak araç rezervasyonunuzu yaptırabilir, sizlere tahsis edeceğimiz özel şoförünüzle gezinize başlayabilirsiniz. Her koşulda günlük olarak yapılan kiralama işlemlerinizin 24 saat anlaşmaya dayanması nedeniyle, günün istediğiniz saati gezinize başlayabilir, iş için Antalya’ya gelmişseniz tüm işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

İş seyahatlerinde imajın ne derece önemli olduğunun farkındayız. İş görüşmesi yaptığınız ya da muhatap olduğunuz şirketlerin, üzerinizdeki her detay konusunda çıkarımlarda bulunarak sizi rakip mi, yoksa iş ortağı olarak mı göreceğine karar verdiğini biliyoruz. Bu hususta imajınızı korumak ve çok daha yüksek bir perdeye çekmek için VIP araç kiralama hizmetimiz sizlerle! VIP araç kiralama hizmetleri ile şoförlü ya da şoförsüz son model araçlarımızdan dilediğinizi kiralayabilir, böylece daha profesyonel bir tablo çizebilirsiniz. Havaalanından şirkete, otelden akşam yemeğine her alanda yanınızda olacak araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Haber Tarihi: 2019-06-19 04:55:18
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.