İnce Düşünceli Rent a Car Firması : Antalya Rent a Car

İnce Düşünceli Rent a Car Firması : Antalya Rent a Car

Antalya Rent a Car sıradan bir rent a car firması değildir...

Antalya Rent a Car laf olsun diye değil, sizleri mutlu edebilmek için çalışan, aldığı paranın hakkını verdiği hizmetin kalitesi ile fazlasıyla sizlere geri iade eden bir rent a car firmasıdır. Diğer rent a car firmalarından farklı birçok hizmetimizden bahsettik. Tüm bunlar şekil içerikli değil, sizlere tebessüm ettirecek, belki bazıları küçük nüanslar denilebilecek türden ama bizler için önemli detaylar.  

Antalya Havalimanı'ndan sizleri uğurluyoruz...

Antalya Rent a Car sizlerin gelişi kadar dönüşünüzü de önemseyen bir rent a car firmasıdır. Arabanızı teslim ettiğinizde öncesinde bagajınız olduğunu bizlere belirtmeniz durumunda sizleri bagaj taşıma arabası ile karşılıyoruz. Bagaj arabasını gidip kendinizde alabilirsiniz belki ama sizleri bununla uğraşmaktan kurtarıyor ve arabanızı teslim ederken uçağa yetişme stresi yaşarken vb durumlarda vakit kaybettirmeden Havaalanı'na girmenizi sağlıyoruz. Az önce ifade ettiğimiz gibi bazı hizmetler göze küçük görünebilir ama bir firmayı marka yapan detaylardır. Sizleri, taşıyacağınız bavullarınıza kadar düşünen kaç tane rent a car firması bulabilirsiniz ?  

Dinlediğiniz müziğe göre kiralık arabanızda cdniz hazır

Yine sadece Antalya Rent a Car da bulunan bu hizmetimizde bizlere rezervasyon yaptırırken dinlediğiniz müzik türünü belirtmeniz halinde sizlere özel müzik cd si hazırlayıp kiralık aracınıza bırakıyoruz. Kiralık arabanızı teslim ederkende cd nizi size hediye ediyoruz. Yapacağınız yolcularda dinleyeceğiniz müziğe kadar sizi düşünen kaç tane rent a car firması bulabilirsiniz ?  

Kışın Kalorifer, Yazın Açık Klima

Antalya Rent a Car sizlere kiralık arabanızı teslim etmek için beklerken arabanızda yazları klimayı, kış aylarında kaloriferi açık tutup o şekilde aracınızı bekletmektedir. Yaz aylarında serin, kışın ise arabanız sıcacık bir halde sizi bekliyor olacaktır. Arabaya ilk bindiğinizde üşümemenizi veya yazın serin bir şekilde arabanızı sizi teslim etmeyi düşünecek kadar ince düşünceliyiz. Kaç tane rent a car firması sizi bu kadar düşünebilir ?   

Araçta Halihazırda Cep Telefonu

Yine başka hiç bir rent a car firmasında rastlayamayacağınız bir hizmet olan , her kiralık araca özel bir cep telefonu uygulaması sadece Antalya Rent a Car da. İçinde kontör yüklü bir halde sizlere verdiğimiz cep telefonu sayesinde her türlü sorun ve sorularınız için 7/24 bizleri arayabiliyorsunuz. Kontörünüz veya şarjınızın olmaması ihtimalini düşünerek kiralık arabalarına cep telefonu koyan kaç tane rent a car firması sayabilirsiniz ? Navigasyon, bebek koltuğu ve bunun gibi hizmetlerden bahsetmeye gerek bile duymuyoruz. Diğer rent a car firmalarında rastladığınız rutin hizmetlerin tamamı bizde zaten yıllardır mevcuttur. Yaklaşık 35 yılık rent a car geçmişimiz tamamen küçük detaylarmış gibi görünen ama sizleri gülümseten bu hizmetler sayesindedir. Antalya Rent a Car gülümseyen ve gülümseten bir araba kiralama firmasıdır....

Haber Tarihi: 2017-02-26 17:19:53
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.