Araba Kiralarken Karşılaşılan Sorunlar Üzerine...

Araba Kiralarken Karşılaşılan Sorunlar Üzerine...

 Antalya'da Rent a car sektörü   oldukça büyük bir sektördür. Büyük olmasına nazaran denetlemesi zor bir alandır. Böyle olması sonucunda vergi levhası olmayan , halk dilinde merdiven altı olarak tabir edilen birçok insan bu işi el altından yapmaktadır. Rent a carı merdiven altı yapanlar ise kalıcı olmak gibi bir hedefleri olmadığı için hizmet kalitesini oldukça düşürebilmekte , sektörün ismini lekeleyebilmektedirler.

Müşterilerimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda bu konu hakkında oldukça bilgi sahibi olduk. Sizlerinde dikkat etmesini istediğimiz konuları başlıklar halinde yazdık. En sık karşılaşılan sorunlar ise genelde  : * Telefonda söylenen araçtan farklı bir araç ile müşterinin karşılanması ,  * Fazla fiyat veren müşteri bulunduğunda rezervasyon sahibine bilgi vermeden rezervasyon yapılan aracı birden fazla kişiye sözünü vererek müşteriyi havaalanında  mağdur etme. * Araçlar rent a car kaskolu olmadığı için kaza durumlarında müşteriden ekstra ücret talep etme. * Boş senet isteme veya kredi kartını bloke ederek mail order sistemi üzerinden müşterinin bilgisi dışında ödeme çekilmesi. * İnternet üzerinden görülen aracın görseli ile müşteriye sunulan aracın aynı olmaması. * Önceden anlaşılan fiyatı havaalanında sizi mecbur bıraktıktan sonra çeşitli ekstralar ile artırma çabaları. Bu bahsettiklerimiz siz müşterilemizin öncesinden edindiği tecrübelere dayanılarak yazılmıştır. Bu tür tatsız konular ile karşılaşmak istemiyorsanız araç kiralarken kiraladığınız aracın rent a car kaskolo olup olmadığını , konuştuğun kişilerin firmamı yoksa şahıs olarak mı bu işi yaptığını , boş senet isteyip istemediklerini sorarak tedbirli olabilirsiniz. Antalya Rent a Car 35 yıllık bir firma olup filosunda ki tüm araçlar rent a car kaskoludur. Müşterilerimizden 2 yıllık ehliyet dışında boş senet veya kredi kartı blokesi asla istenmemektedir.  Kaliteyi tercih edin , sorunsuz bir rent a car tecrübesi yaşayın...

Haber Tarihi: 2017-02-26 14:14:37
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.