Antalya'da Kiralık Karavan Hizmeti

Antalya'da Kiralık Karavan Hizmeti

Karavan kiralama hizmeti son yıllarda oldukça rağbet gören ve gün geçtikçe talebi artan bir hizmet oldu. Antalya Airport Rent a Car olarak bu talebi karşılamak adına sizlere Antalya karavan kiralama hizmeti sunmaya başladık. Antalya kısa sürede komple gezilmeyecek kadar uzun bir sahil şeridine sahip. Birçok tarihi yer, görülmeden dönülmek istenmeyen koylar ve dahası. Konaklama olarak düşünüldüğünde kapsamlı bir tur sizlere pahalıya mal olabilir. Bu anlamda hem doğa ile içiçe olmak hem de karavan deneyimi yaşamak istiyorsanız bizi arayın, çeşitli konfor seçeneklerine sahip kiralık karavanlarımızdan birini size  ayıralım. 

Antalya Rent a Car sizlere verdiği hizmet ağını her geçen gün daha da büyütüyor. Son dönemlerde artan talepler sonrasında filo ağımıza kiralık karavan eklemeyi uygun gördük. Özellikle dizi ve film ekiplerinin tercih ettiği karavanlar , dizi ve film setlerinde kostüm değişimi gibi durumlarda kullanılıyorlar. Film prodüksiyon şirketlerinin ısrarcı talepleri sonrasında Antalya'da rent a car sektöründe bir ilki gerçekleştirerek kiralık karavan hizmetine başlama kararı aldık. Çok kısa biri süre sonra tüm alt yapı çalışmalarımız tamamlanacak ve gelen taleplere göre kiralık karavan hizmeti sunabileceğiz. Antalya Rent a Car sizlere hizmette sınır tanımıyor...  
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.