Antalya Rent a Car 2017 Yazına Hazırlanıyor

Antalya Rent a Car 2017 Yazına Hazırlanıyor

Antalya bugünlerde baharı müjdeleyen bir güneşe merhaba dedi. Baharı hissetmemizle birlikte Antalya Rent a Car ailesi olarak 2017 yaz sezonu hazırlıklarına start veriyoruz.Antalya Rent a car , her yıl olduğu gibi bu yıl da sizlere kesintisiz, sorunsuz bir rent a car deneyimi yaşatabilmek adına her alanda hazırlıklarımıza erkenden başlıyoruz.   

Antalya Rent a Car Farklıdır...

Antalya Rent a Car diğer rent a car firmalarından farklı olarak kurumsal kimliğini ön planda tutan, sizlere amatör sıcaklığında hizmet verirken aynı zamanda profesyonel bakış açısını kaybetmeyen ve olası sorunları önceden tahmin edip önlem alan sorumluluk sahibi bir rent a car firmasıdır. Filomuzu belirli dönemlerde yenileme sebebimiz bu mantık çerçeveresindedir. Filomuzda bulunan kiralık arabaları dönemsel aralıklarla servislerine bakıma yollamaktayız. Bunu yaparken filoda bulunan kiralık araç sayısının düşmesi ve gelecek olan taleplere olumsuz  yanıt vermemek adına fşlomuzu şekillendirken araç alımlarını belli dönemlere yaymaktayız. Böylece tüm araçlar aynı anda bakım için ihtiyacı duymamaktadır. Arabaların bakımlarını dahi daha satın aırken düşünen bir rent a car firması düşünün. Bu rent a car firmasının sizlere hizmet verirken ne kadar titiz olabilieceği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.   Sıradışı Hizmetler Antalya Rent a Car'da... Geçtiğimiz yaz sezonunda başlattığımız kiralık arabalara sizin müzik zevkinize göre hazırlanmış müzik cd leri bırakma hizmetimiz siz misafirlerimiz tarafından oldukça beğenildi ve takdir gördü. Bu hizmet ile ilgili rezervasyon yaparken bizlere dinlediğiniz müzik türünü bildirmeniz durumunda sizlerr kiralık arabanız ile yapacağınız yolculuklarda dinlemek için müzik cd leri hazırlıyoruz ve hediye ediyoruz. Rent a car hizmetini kişiye göre sunma konusunda oldukça yol kat eden firmamız sizleri mutlu uğurlayabilmek adına farklı hizmetler düşünüyor  ve uyguluyor. Yine bu yaz sezonuna yetişecek olan her kiralık arabaya bir cep telefonu hizmeti için gerekli hazırlıkları yaptık. Kiralık arabanızda bulacağınız içinde kontörü bulunan , yapılacak aramalara hazır hallde bir cep telefonu bırakıyoruz. Böylece gerekli durumlarda 7/24 müşteri temsilcilerimize ulaşabilecek, sorun ve sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Antalya Rent a Car klişelerde uzak kalarak renkli hizmetler ile sizlerden aldığı paranın karşılığını fazlası ile sizlere sunmak adına düşünüyor, çabalıyor, çalışıyor. Antalya Havalimanı'nda mağdur olmamak, rent a car sektöründe sık rastlanan sorunlar ile karşılaşmamak ve sorunsuz bir araba kiralama deneyimi yaşamak için bizi arayın. Bizimle bir kez tanışmanız bizim size kendimizi anlatabilmemiz adına bize yeterli olacaktır. Verdiğimiz hizmetin kalitesine güveniyoruz. Yaklaşık 35 yıllık rent a car geçmişimizi bu kalite ve sizlerin menuniyetine borçluyuz...
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.