Antalya Araç Kiralama İsteklerinize Eksizsiz Çözüm

Antalya Araç Kiralama İsteklerinize Eksizsiz Çözüm

Antalya rent a car hizmeti alarak bu şehirdeki tarihi, doğal güzellikler, arkeolojik kazılar, deniz, güneş, kum gibi gezmeniz gereken birçok sebebiniz var. Tarihi ve güzellikleri ile uyumlu olan Antalya’mız her sene Dünyanın farkı ülkelerinden gelen turistler tarafından rağbet görmekte ve tercih edilmektedir. Bu koşullar içerisinde kişisel olarak araç sahibi olunmasa bile, Antalya araç kiralama servisimizi kullanarak, şehir içinde istedikleri gibi sürüş keyfini yaşamak isteyen müşterilerimiz bizleri tercih etmektedir. Bu konudaki potansiyelin farkında olarak, çoğu kişinin tercih edebileceği, farklı marka ve modellere ait teknik bakım ve çeşitli sigortalara yapılarak, kaskosu dahil sahip olduğumuz araçları sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Tüm Araçlar Hakkında Bilgilere Ulaşın

Antalya araba kiralama sitemizdeki araçlarımızda geçiş yaparak, nerede, hangi tarihte ve hangi saatte araca sahip olmak istediğinizi seçebilir, kiralama ücretini görerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Araç rezervasyonunuzu yaptıktan sonra, aracınız sizlerin belirlediği tarih yaklaşmadan önce periyodik olarak yaptırdığımız bakım çalışmasına ek olarak, temizlenir ve kullanımınıza uygun olarak sizlere teslim edilir.  Bebek koltuğu, navigasyon, şoför, ek sürücü, aracın yakıt türü, kaç kişilik olduğu, üstü açık yada kapalı, marka ve model tercihi gibi sizlere sunabileceğimiz çok sayıda ayrıcalıktan bu yazdıklarımız sadece birkaç tanesidir. Ayrıca ek bazı istekleriniz olursa, mutlaka bizlerle iletişime geçmenizi öneriyor ve firma yetkililerimizde elimizden geldiği kadar yardımcı olabileceğimizi belirtmek istiyoruz.

Araç Filomuz ve Kalitemiz Hızla Artmakta

Antalya’da ulaşım alanında hizmet vermek kolay bir iş değil ve bu tarihe kadar edindiğimiz tecrübeler ile sizlerin ne gibi istekleriniz olacağınız konusunda her türlü bilgi ve birikime sahip olduğumuzu eklemek istiyoruz. Firmamıza ait araç filomuz hızla artmakta ve bizlere bu konuda göstermiş olduğunuz destek için ayrıca teşekkür etmek istiyoruz. Siz keyif içerisinde aracınızı sürerken, uzun senelerdir hizmet veren firmamız olarak her türlü aksaklık için önlemlerimizi (sigorta, kasko, teknik servis, personel vb) olarak aldığımızı önemle belirtmek isteriz. Herkesin gelirlerinin farklı olduğundan kıyasla, ekonomik ve lüks olmak üzere hitap edebilecek seçeneklerde, müşteri memnuniyetinin önemseyerek, güvenilir ve kaliteli hizmet vermek adına bakımları yaptırılan araçlarımızı test etmek ve karşılıklı detayları konuşmak için sizleri firmamıza kahve içmeye davet ediyoruz.

Yeni Ofisimiz Hizmetinizde
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.