Altın Portakal Film Festivali Yaklaşıyor

Altın Portakal Film Festivali Yaklaşıyor

Hepimizin bildiği gibi çok büyük bir öneme sahip olan Altın Portakal Film Festivali Antalya’da her yıl düzenlenmektedir. Bu festival hem ülkemize hem de Antalya’ya oldukça fazla katkı sağlamaktadır.  

Hazırlanın Antalya’ya Gidiyoruz  

Film festivaline gelen ünlülerin sayısını bilemeyiz. Türk sinemasına gönül verenler her yıl burada buluşurken siz de onları yakından görmek istemez misiniz?

İşlerinizi ayarladınız ve düştünüz yollara. Gitmişken minik bir tatil de planladınız. Antalya Rent A Car dan kiraladığınız araç ile önce festival sonra gezi planı yapıp döneceksiniz. Sizin için harika bir fırsat olabilir.  

Her Yere Özel Aracınızla Gitmek Zorunda Değilsiniz  

Ünlü dahi olsanız her yere özel aracınızla gidemeyebilirsiniz, gitmek istemeyebilirsiniz.Antalya Rent A Car bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Edindiğiniz araç ile önce festivale katılıp keyifli zaman geçirebilir daha sonra da gelmişken biraz eğleneyim diyerek kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Televizyonlarda her sene izliyoruz. Ünlüler araçların içinde halkı selamlayarak şehir turu yapıyorlar. E sonuçta herkes kendi aracıyla gelmedi oraya değil mi? Antalya Rent A Carile anlaşıp kullanmak istedikleri aracı seçtiler ve oradaki işleri bitene kadar araç sorunu yaşamadılar. Sonra yine ver elini İstanbul!

Antalya’ya yerleşmiş ünlülerimiz de var. Dikkat ettiyseniz onların hayatı da oldukça sade ve gündelik. Belki özel araçları dahi yoktur. Özel aracın hareketleri kısıtladığını düşünen birçok ünlü var ve bu yüzden sadece önemli günlerde araç kiralayıp işlerini kolaylaştırmayı seçerler. Film festivali de önemli bir gün değil mi zaten? İşte çok güzel bir fırsat, dilediğiniz marka ve modeldeki aracı kiralayın festival alanına gitmeye hazırlanın. Güzel vakit geçireceğinizden kuşkunuz olmasın.

Televizyondan tanıdığınız simaları yakından görme şansınız olacak, ne mutluluk verici bir duygu. Bunu yapmak için çok fazla harcama yapmanız gerektiğini de düşünmeyin. Antalya’ya uzak kentlerden birinde yaşıyorsanız festival tarihi zaten önceden belirleniyor. Uçak biletinizi önceden aldığınızda daha uygun fiyatlar bulabiliyorsunuz. Antalya’ya gidince de aracınız zaten hazır, nereden temin edeceğinizi zaten söylemiştik. Siz sadece yanınızda olmasını istediğiniz kişileri seçin veya yalnız kalmak istiyorum diyorsanız bavulunuza alacağınız eşyaları hazırlayın. 

Haber Tarihi: 2017-02-27 10:33:37
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.